Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники Рівненщини сплатили до бюджету майже 879 млн грн єдиного податку

, опубліковано 29 листопада 2023 о 08:42

За десять місяців  2023 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Рівненської області 878,9 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження цього платежу зросли на 135,3 млн гривень. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Юрій Гурський.

Частка сплаченого податку приватними підприємцями від загальної суми надходжень єдиного податку становить 78 відсотків: за десять місяців цього року вони сплатили 689,7 млн грн цього платежу.

Відповідно юрособи – «спрощенці» перерахували до місцевих бюджетів 115,4 млн грн, а платники, які працюють у сільськогосподарському секторі (четверта група спрощеної системи оподаткування), сплатили 73,7  млн грн єдиного податку. 

Юрій Гурський зауважив, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі. Розуміючи важливість сплати податків, сумлінні представники малого та середнього бізнесу Рівненщини, які працюють на спрощеній системі оподаткування, щомісяця роблять свій фінансовий внесок у добробут територіальних громад.