Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Внесок платників податків Хмельниччини до зведеного бюджету перевищив 16 мільярдів гривень

, опубліковано 17 листопада 2023 о 15:59

Упродовж 10 місяців поточного року платниками податків Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів сплачено 16,5 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Хмельницькій області.    

Це на 2,3 млрд грн, або 16,1 відс. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 5,8 млрд грн, що на 667 млн грн, або 13,1 відс. більше ніж у січні – жовтні 2022 року.

До місцевого бюджету надійшло 10,7 млрд грн, що на 1,6 млрд грн, або 17,8 відс. більше ніж минулого року.

Крім того, на соціальні потреби роботодавці області сплатили 10,2 млрд грн єдиного внеску, що на 1,6 млрд грн, або 17,8 відс. більше ніж минулого року.

На підтримку української армії платники Хмельниччини перерахували 740 млн грн, що на понад 60 млн грн, або 8,4 відсотка більше ніж минулого року.

Головне управління ДПС у Хмельницькій області вкотре висловлює щиру подяку тим  платникам, які своєчасно сплачують платежі, адже такими діями вони роблять вагомий внесок у наближення нашої спільної перемоги!  

Податківці наголошують, що у разі виникнення питань, які потребують оперативного розгляду, платники податків можуть звертатись на комунікаційну податкову платформу, відправивши лист на електронну скриньку за адресою km.ikc@tax.gov.ua.